Susitikimu metodas

Palaukite, kol strutis praras susidomėjimą jumis, prieš grįždamas žemyn. Jei esate priverstas gintis nuo stručio, laikykitės atstumo.

Bet kad ir kur su jais susidurtumėte, turėtumėte su jais elgtis labai atsargiai. Nors jie nelaiko žmonių grobiu, yra žinoma, kad išprovokuoti sugeba sužeisti ir nužudyti.

Padidinkite nari greitai patikimai Kaip padidinti vyru seksualine sasaja medicinoje

Stručiai gali bėgti labai greitai ir atlikti didžiulius, mirtinus smūgius kojomis - jau nekalbant apie Susitikimu metodas aštrius nagus. Geriausia, ką galite padaryti, tai laikytis atokiau nuo šių gyvūnų.

Susitikimų sumažinimas arba pakeitimas naudojant asinchroninius metodus

Jei tai nepadeda, pasislepkite ir pabandykite pasislėpti. Kraštutiniu atveju gali tekti apsiginti.

Grazinti varpos ilgi Kaip suzinoti isvaizdos dydi

Žengti 1 metodas iš 3: išvenkite puolančio stručio Bėk į netoliese esančią prieglaudą. Stručiai lygioje vietovėje pasiekia 70 km per valandą greitį. Jei yra tanki augmenija ar miškai yra pakankamai arti, kad pasiektų, kol strutis pateks pas jus, bėgite ten.

Neleisk strutui pasiekti Susitikimu metodas greičio, kad būtų mažiau galimybių aplenkti. Jei yra tvirtesnė pastogė nei augmenija pavyzdžiui, automobilis ar pastataseikite į ją. Stručio spyris gali jus paveikti trimis milijonais Paskalio, užtenka nužudyti žmogų.

Jei manote, kad nepavyks, nebandykite to. Stručiai yra labai greiti ir užpuls tave spardydami į nugarą, kai tik pasivys.

Kaip padidinti nari ir kiek kainuos Bandymas apie tai, kas bus nario dydis

Paslėpk save. Būkite tikri, stručiai valgo mėsą, tačiau laikosi vabzdžių, mažų roplių ir graužikų. Išprovokuotas strutis puls ypač tada, kai jaučia grėsmę, nevalgyti tavęs. Paslėpkite kuo greičiau, kad nebūtumėte matomi, kad sumažintumėte ilgo persekiojimo riziką.

Išgyvena susitikimą su stručiu

Strutis praras susidomėjimą jumis, kai tik pamanys, kad jūs išėjote. Užlipk į ką nors. Juk strutis nepajėgus skraidyti. Jei ant žemės nėra slėptuvių, užlipkite ant medžio, tvoros ar kitos konstrukcijos. Palaukite, kol strutis praras susidomėjimą jumis, prieš grįždamas žemyn.

Suaugęs strutis paprastai būna 2—3 metrų aukščio. Nors gyvūnas Susitikimu metodas dantų, jis gali atsitrenkti snapu ir išmušti pusiausvyrą.

  • Norėdami sukurti šį straipsnį, 6 žmonės, kai kurie anonimai, ilgainiui stengėsi jį redaguoti ir tobulinti.
  • Kokie dydziai yra sunu narys
  • Kokie pratimai gali padidinti varpa

Stenkitės, kad gyvūnas nepasiektų. Nerk į erškėčių Susitikimu metodas. Pasirinkite būti dūrio erškėčiams, o ne plėšti aštriais stručio nagais.

Jei nėra kitų vietų pasislėpti, šok į dešinę į erškėčių krūmą. Palaukite, kol strutis išeis, prieš vėl lipdamas lauk. Struisas nelengvai kiš krūmą galva, kad nepakenktų didelėms akims.

Atsigulk ant grindų. Atsispirk norui bėgti į prieglaudą ar medį, jei jis per toli.

  • Bet kad ir kur su jais susidurtumėte, turėtumėte su jais elgtis labai atsargiai.
  • Genititu vyrai gali priartinti
  • Kaip galiu padidinti peni ir nuotrauka

Kraštutiniu atveju apsimeskite, kad esate miręs. Atsigulkite pilvu ant grindų. Uždenkite pakaušį rankomis, kad Susitikimu metodas kaukolę. Sutelk save tuo atveju, jei strutis pradės su tavimi žaisti.

  1. 2 greiti metodai, kaip pažymėti „Outlook“ susitikimus kaip baigtus - duomenų atkūrimo tinklaraštis
  2. Palmio dydzio varpos dydis

Palaukite, kol gyvūnas pasisotins ir išeis, prieš vėl atsikeldamas. Atminkite, kad taikant šį metodą vis dar yra sužalojimo pavojus. Stručio smūgio smūgio rizika smarkiai sumažėja gulint.

Strutis spardo į priekį ir tada žemyn, nukreipdamas didžiąją jėgos dalį į priekį. Nagai visada 42 Nario dydis Susitikimu metodas. Atsigulkite ant pilvo, kad geriau apsaugotumėte savo organus, nes strutis gali jus grėbti nagais. Strutis gali net atsisėsti ant jūsų, kol jis iškris. Suaugęs strutis Susitikimu metodas sverti nuo 90 iki kg. Jei esate priverstas gintis nuo stručio, laikykitės atstumo. Laikykitės kuo toliau nuo gyvūno kojų.

Naudokite artimiausią, ilgiausią daiktą, kurį galima naudoti kaip ginklą, pavyzdžiui, lazdą, grėblį, šluotą ar šaką.

Vyras penis dydis video Vyru nario dydis poilsiui

Jei turite ginklą ir turite jį Yra orgazmo nario dydis, pirmiausia paleiskite įspėjamąjį šūvį arba, kraštutiniais atvejais ir tik esant gyvybei pavojingai situacijainukreipkite stručio kūną, kad įsitikintumėte, jog pataikėte į taikinį.

Nors gyvūnas puls kojomis ir arba snapu, kojos ir kaklas yra labai plonos ir sunkiai pataikomos.

Išgyvena susitikimą su stručiu | Patarimų | June

Pasilikite stručio šone. Jums kyla didžiausias pavojus, kai susiduriate su gyvūnu. Atminkite, kad strutis gali spardyti kojas tik tiesiai į priekį. Kuo labiau laikykitės paukščio už šono ar šono, kad nesilaikytumėte galingiausių jo ginklų.

Kaip organizuoti susitikimą

Jei nėra kito varianto, taikykitės lazda į kaklą. Pagalvokite apie tai kaip apie silpniausią stručio kūno dalį. Padidinkite sia nuodeme ten, kur gyvūnas yra labiausiai pažeidžiamas ir mažiausiai apsaugotas. Jei tai neįmanoma, taikykitės į krūtinę. Kur įmanoma, sutelkkite savo pastangas tarp šių dviejų tikslų. Ginkitės save tol, Susitikimu metodas gyvūnas sustos ir pabėgs.

Siekite jo sparnų. Jei strutis atsisako pasiduoti nepaisant jūsų išpuolių ant kaklo ir krūtinės, siekite jo sparnų. Žinok, kad strutis naudojasi ne sparnais skraidydamas, o bėgdamas greičiau pakeičia kursą, kaip ir laivo vairas.

Paspaudus jo sparnus, gali būti nežymiai pagerintos jūsų galimybės išsisukti bėgant zigzagu, Susitikimu metodas esate priverstas trauktis.

Siekite letenų. Jei esate už Susitikimu metodas ar šalia jo ir turite galimybę pataikyti gyvūnui į kojas, darykite tai. Žinokite, kad Susitikimu metodas svorio centras visiškai priklauso nuo tų dviejų liesų kojų. Jei turite galimybę, paspauskite vieną ar abi kojas, kad sutrikdytumėte jų pusiausvyrą, greitį ir atakos galią.

Atvykę į rajoną, kuris gali būti stručių reljefas, išanalizuokite kraštovaizdį. Venkite atviro reljefo. Būkite netoli pastogės ir atkreipkite dėmesį į tas vietas, į kurias saugiausia trauktis, jei susidursite su stručiu. Susidūrę su stručiu gamtoje, laikykitės atstumo. Bet koks atstumas, mažesnis nei metrų, yra per arti.

Jei strutis ateina jūsų keliu, atsiribokite, net jei strutis atrodo ramus. Nors vaizdai, kuriuose žmonės glosto, bučiuojasi ir netgi joja strutais, gali priversti jus galvoti, kad prie jų saugu kreiptis, atminkite, kad tokie vaizdai yra naminiai Susitikimu metodas fermose. Net ir su šiais Susitikimu metodas reikėtų elgtis taip pat atsargiai ir su pagarba kaip su laukinėmis rūšimis, kad būtų išvengta sužalojimų.

5 cm svaigulys, ka daryti Kaip greitai ir lengvai padidinti varpa

Veisimosi metu saugokitės stručių. Tuo metu lengviausia išprovokuoti ypač patinus, kurie atsakingi Susitikimu metodas kiaušinių apsaugą. Kadangi kitais metų laikais stručiai linkę klajoti poromis arba vieni, veisimosi sezoną galite atpažinti pagal bandas, kuriose vienu metu yra nuo penkių iki 50 stručių. Patinus galima atpažinti iš juodų plunksnų, baltų sparnų galų ir uodegos plunksnų bei raudonos skaistalų kojų priekyje.

Pateles galima atpažinti iš rudų plunksnų ir pilkų sparnų galiukų bei plunksnų. Naujausi Straipsniai