Padidinkite gaidys.

Viena iš galimybių yra pašalinti vyrą į atskirą aviary. Ir žiemai - ne mažiau kaip du. Dažnai skaitytojai domisi: kokie gyvūnų metai tikimasi m. Patikrinkite juos dėl embriono buvimo labai lengvai - tiesiog pažvelkite į kiaušinį per lempą: jei viduje yra tamsioji vieta, tai reiškia, kad viskas buvo sėkminga. Ne veltui raudonasis gaidys yra susijęs su gaisrais, katastrofomis ir staigiais pokyčiais.

Kkm kasininkas Kuris gaidys yra geresnis senas ar jaunas. Grindų ir vištienos pasirinkimas ant genties B Neraupų ūkiuose nėra vieno produktyvių metų arba iki pusantro karto.

Kuris gaidys yra geresnis senas ar jaunas. Grindų ir vištienos pasirinkimas ant genties

Be kiaušinių klojimo sumažėjimo, su amžiumi padidėja ligos tikimybė, be to, Padidinkite gaidys gyvulių koncentracija, mirtingumas didėja. Privačiuose namuose, kur paukščiai yra šiek tiek, šios amžiaus savybės dažnai yra apleistos, palikti antrą ir dažnai trečiąjį produktyvumo metus. Kiaušinių iš Relerara ir senojo paukščio atitinkamai, antrojo ir trečiojo naudojimo metais UNKING kompensuoja už pašarų ekonomiką apie remonto jaunimo auginimą.

Tačiau būtina stebėti vieną sąlygą - kasmet laikykite Padidinkite gaidys viščiukų savybių vertinimą į žiemos laikotarpį. Su amžiumi produktyvių navigų išvaizda labai skiriasi. Per daug jie duoda maistinių medžiagų kiaušinius. Iki rudens taip, vidaus atsargų turinys mažėja, kuri gali būti apibrėžta išvaizda. Prastas Nonanijos išlaiko plunksną sklandžiai, puikiai, pigmentacija kojų, snapas geltona. Labai produktyvi visa Padidinkite gaidys, kas išleista kiaušinio susidarymui. Plunksna prarado savo pirmuosius rūšis, geltonos kojos, snapelis išnyko.

Odos plotai aplink kloaką, akis, ant ausų, yra atgrasantys.

Kuris gaidys yra geresnis senas ar jaunas. Grindų ir vištienos pasirinkimas ant genties

Bet šukos lieka šilta. Silpnose naguose jis yra raukšlėjęs ir šaltas.

  • Apie pinigus Kaip iš viščiukų išsirinkti gerą gaidį.
  • Coq au Vin arba gaidys troškintas vyne – Mano virtuvės užrašai
  • Penio dydzio paauglys
  • Geriausias budas padidinti narys
  • Kaip padidinti nari nei kaip

Prastos Padidinkite gaidys yra atrenkami ir po trumpo penėjimo naudojami maisto produktuose. Dėl tolesnio turinio palikite sveiką, gerai išvystytą paukštį. Jei tai yra jaunas žmogus, kuris neseniai pradėjo skubėti, visų pirma atkreipia dėmesį į savo masę ir kūną. Ji neturi prasmės palikti žiemą išnaudoti, su paukščio kūno defektais. Ji turėtų turėti sveiką išvaizdą: lygus, glaudžiai gretimas, elastinga plunksna; Išraiškingos, išgaubtos briliantinės akys; Lengvai išlenkta, uždaryta įtempta snapa; Padidinkite gaidys, suapvalintos raumenų krūtys su lygiu kitu; Gerai apsirengęs minkštas, be skrandžio plombų, stiprių kojų; Šukos ir auskarai yra gerai išvystyti.

  1. Kaip iš viščiukų išsirinkti gerą gaidį. Kaip ir kokio amžiaus gaidys apvaisina vištą
  2. Nors nueinantys metai pažymėti prietaringuosius bauginančiu skaičiumi 13, juos daugelis šalies gyventojų vertina palankiai.
  3. Visus gabalėlius nusausinkite švariu rankšluosčiu.

Vertinant ilgai nešiojantį paukštį, moldų praleidimo laiką ir laiką geras neuters vėlai ir greitai ir greitai linijostaip pat dubens kaulų plėtra. Tarp gimdų kaulų yra pirštai. Nedorų kaulų galai yra lanksti.

Tarp audinio ir galinio krūtinės galo delno yra taikoma visoje liemens ašyjegalite įdėti pirštus. Yra mažesnis atstumas pirštai tarp lon kaulųsu sukietinami blogi Padidinkite gaidys galai - blogų slaugytojų ženklas.

Galite įvertinti ne iškilimų kokybę ir kasdienį rytą analizuojant Padidinkite gaidys kiaušinio dalį kiaušinio buvimui. Ši procedūra atliekama per savaitę, iš anksto pažymėtos deimantų žalumynai arba mangarteeseečių plunksnų, uodegos ar sparnų tirpalu išskyrus galvą paukščių. Kiaušinių klojimo ciklai yra geros daigynai - dienos. B Jo heyday laikas ir gaidžio paruošimas gali padengti iki 30 viščiukų. Tačiau yra optimalių fiziologinių grūdų - ne daugiau kaip 10 žmonių paukščių haremų.

Sociologas stopandgo.lt: „Lietuva pagaliau išlipo iš liūdesio duobės“

Vienas gaidžio danga pakanka gauti apvaisintus kiaušinius dienų. Gavęs palikuonys iš naujo, pakeistas gaidys garantuoja ne anksčiau kaip dvi savaites. Pleenno Gaidys turi turėti gyvą masę, atitinkančią veislės standartą; gerai išvystyta ryškiai raudona šukos ir auskarai; Išraiškingos, gyvos, išgaubtos ir puikios akys.

Padidinkite gaidys

Paprastai auginamam gamintojui pabrėžiama išgaubta ir plati, su rotaciniais katilais ir stipriomis kojomis turi gerą apetitą ir didelę veiklą. Chours įpratę gyventi pulkuose.

Programos Padlet pradžiamokslis. 1 pamoka

Naminių paukščių namuose jie Padidinkite gaidys su tam tikromis grupėmis, kurių kiekvienas turi vyrą. Paprastai tai yra stipriausia ir didelė. Prieš paslėpdamas tam tikrą lyderį, išmokti savo Padidinkite gaidys, nes gaidys gali apvaisinti viščiukus tik pasiekus brendimą. Pulkle gali būti tik vienas vyras.

Konkurento išvaizda provokuoja susidūrimus. Tai yra viena iš populiarių pramogų plitimo, vadinamų "Cock" kovomis. Kova su stipria agresija, visi nori apginti savo patikimumą. Teisė būti pirmuoju lieka stipriausia. Kartais priešininkai vieni kitiems taiko baisias žaizdas. Laimėjęs gaidys gauna galimybę mate su bet kuriuo asmeniu, kai jis nori.

Jei norite atsakyti į klausimą, kokiu amžiaus gaidys pradeda vairuoti viščiukus, jums reikia prisiminti pradines mokyklos žinias apie biologiją.

Vyro laukas susideda iš sėklų, sėklų ir kloakos. Per mažas spermatozoidų angas. Įdomu tai, kad moterų Padidinkite gaidys yra tuo pačiu metu. Galimybė susirgti šeštąjį gyvenimo mėnesį.

Padidinkite gaidys

Taip pat yra ankstesnių veislių. Specialistai sako, kad prieš 24 savaites nereikia leisti vyrų į pulką. Tai nebus pakankamai nepakankama vištienos vilkimui. Tai yra vilkti, nes ne streso procesas yra labai įtemptas ir kartais žiaurus.

Jei genetiškai temperamentas lyderis yra labiau subalansuotas, tai, kad gaidys gali apvaisinti viščiukus, eina Padidinkite gaidys foną.

Padidinkite gaidys

Jei išmeskite stereotipus apie fural charakterį, jis taps aišku, kad gyvūnas gali būti drovus, kad pirmieji žingsniai. Seksualinio brandos datos labai priklauso nuo turinio ir mitybos sąlygų. Jauni atstovai yra mažiau lemiami. Kai suaugusysis ir jaunas vyras yra štampe, tada nauda yra pirmoje pusėje. Tai yra tas, kuris gyvens moterims. Aktų skaičius svyruoja nuo dešimties iki keturiasdešimties. Daugeliu atvejų genetika veikia.

Mokslas įrodė hermafroditų egzistavimo faktą, kai gaidys nėra palūkanos moterims. Šiuo atveju poravimosi bandymai yra nenaudingi. Tręšimo procesas Kaip ir laukinėje, gaidys tręšia ne vieną vištienos iš grupės. Kaip taisyklė, lyderis padalina daugiau nei dešimt asmenų. Pasiekti tam tikrą amžių, pats paukštis rodo susidomėjimą priešingos lyties. Jei tai neįvyksta, galite pradėti imtis veiksmų. Viena Padidinkite gaidys galimybių yra pašalinti vyrą į atskirą aviary.

Be to, jis turi atkreipti dėmesį į bent vieną vištieną, kad įsitvirtintumėte į pulką. Gaidys neužsidės į tą pačią moterį daugiau nei penkis kartus. Skalavimo procesas eina Padidinkite gaidys įdomus. Iš pradžių lyderis bando visais būdais prašyti potencialaus kompaniono: jis dalijasi maistu su ja, turi daug dėmesio.

Žmonės net pasirodė išraiška "paukščių etiketas", apibūdinantis meilės žaidimus. Moterys retai išreiškia norą būti nukopijuoti. Už juos, tai yra gana kankinimas nei malonumas. Pora vyksta. Kai gaidys pakyla ant moteriškos, ji stengiasi rasti savo laikrodį, per kurį spermatozoidai yra gabenami į kiaušinį.

Tik savininkai gali stebėti tokius veiksmus. Paprasti žmonės, atrodo, yra lyderis atakuoja nugaišantį paukštį, jis yra Padidinkite gaidys iškastas snapu nugaros gale ir kojos šaukė.

Padidinkite gaidys

Gaidys gali apvaisinti savo pulką iki molto pradžios, po kurio atsiranda paliaubas. Padidėjęs seksualinė veikla lemia aukštos kokybės aktų procentinę dalį.

Coq au Vin arba gaidys troškintas vyne

Dienos vištienos organai sudaro narvą su minkštu apvalkalu. Derinant spermos ir kiaušinių procesą siunčiami vieni kitiems ant kiaušinio. Įsiskverbia į ląstelę, įvyksta jo tręšimas.

Padidinkite gaidys

Be to, kaip ir visos gyvos būtybės, keletas dešimčių spermių patenka į laikrodį, bet tik vienas dalyvauja formuojant palikuonims. Likusios ląstelės išlieka aktyvi tris savaites ir bet kuriuo metu gali atnaujinti darbą. Kitą dieną apvalkalas virsta apvalkalu ir moteris yra pasirengusi kirsti kiaušinius. Patikrinkite juos dėl embriono buvimo Padidinkite gaidys lengvai - tiesiog pažvelkite į kiaušinį per lempą: jei viduje yra tamsioji vieta, tai reiškia, kad viskas buvo sėkminga.

Vaizdo įrašai "Kaip maitinti Padidinkite gaidys žiemą" Iš šio vaizdo įrašo sužinosite, kaip žiemą maitinti viščiukus, kad jie skubėtų gerai. Svarbiausias ženklas yra tėvų našumas. Jei neįmanoma jį įdiegti, pasirinkite svorį ir kūno kūną. Paimkite paukštį į rankas ir skit. Neįmanoma palikti ant genties su defektu komandos, ligos požymiai.

Vyras turi būti su tipine šios veislės eksterjeru. Atkreipti ypatingą dėmesį į kojų būklę ir sulaikymo sąlygas.

Padidinkite gaidys

Patalynė, drėgmė, nešvarumai naminių paukščių namuose ir pėsčiomis prisideda prie pavadinimų ir mikroskopų formavimosi ant kojų, kurios smarkiai sumažina vyrų gebėjimą poravimui ir lemia lizdinių kiaušinių skaičių.

Gerai išvystytas paukštis yra aktyvus, visada judantis. Gaidys elgiasi taip, tarsi jis yra svarbiausias ne tik jo tvarte, bet ir paukščių kieme, ir nebijokite įrodyti, Padidinkite gaidys, žąsys, kalakutai važiuoja nuo jo bandos.