Plotis

Taigi, kvadratus laikykite stačiakampius, kad apskaičiuotumėte jų plotą. Tai yra didžiausias atstumas nuo vienos pusės iki kitos ir didžiausias iš trijų kūno matmenų. Įvairūs dydžiai apibrėžiami kaip nustatytas bendras matavimas.

Stačiakampis yra keturkampis, turintis po dvi vienodo ilgio ir pločio kraštines bei keturis stačius kampus.

Ilgis ir plotis

Norint rasti stačiakampio plotą, reikia sudauginti jo ilgį ir plotį. Jei norite sužinoti, kaip rasti stačiakampio plotą, atlikite šiuos paprastus veiksmus.

Stačiakampis — Plotis keturkampis, tai reiškia, kad jis turi keturias kraštines. Priešingos jo pusės yra vienodo ilgio. Pavyzdžiui, jei vienos stačiakampio kraštinės ilgis yra 10 cm, tada ir jai priešingos kraštinės ilgis bus 10 cm. Be to, visi kvadratai yra stačiakampiai, tačiau ne visi stačiakampiai yra kvadratai.

Plotis Noriu padidinti peni su vaizdo irasu

Taigi, Plotis laikykite stačiakampius, kad apskaičiuotumėte jų plotą. Tai reiškia, kad stačiakampio plotas yra lygus stačiakampio ilgio Plotis pločio sandaugai. Daugeliu atvejų jis būna duotas, bet jei ne, jį galima rasti pasinaudojus liniuote. Atkreipkite dėmesį, kad ant stačiakampio šoninių kraštinių esančios grotažymės reiškia, kad kraštinių ilgiai Plotis vienodi.

plotis angliškai

Išsiaiškinkite stačiakampio kraštinių plotį. Norėdami jį rasti, naudokite tuos pačius metodus, kaip ir apskaičiuojant ilgį.

Plotis Kas turetu buti nariu norma

Atkreipkite dėmesį, kad ant stačiakampio kraštinių esančios grotažymės reiškia, kad kraštinių plotis Plotis vienodas. Susirašykite stačiakampio ilgį ir plotį.

Plotis Irenginiai, skirti nariui didinti

Pavyzdžiui, ilgis yra 5 cm, o plotis — 4 cm. Padauginkite ilgį ir plotį.

Tai paaiškina, koks platus yra objektas. Tai, kas nusako, koks daiktas yra prailgintas. Kas yra ilgis?

Taigi, šiuo atveju, galutinis atsakymas yra 20 cm2. Pitagoro teorema yra formulė, leidžianti surasti trečiąją stačiojo trikampio kraštinę, jei yra žinomos dviejų kraštinių reikšmės.

plotis rusiškai

Kadangi stačiakampis susideda iš keturių stačių kampų, įstrižainė, skirianti figūrą, padalija stačiakampį į du trikampius, todėl šiuo atveju galima pasinaudoti Pitagoro teorema.

Norėdami išsiaiškinti trikampio kraštinės ilgį, naudokite Pitagoro teoremą.

  1. Plotis - Plotas ir perimetras
  2.  - Чертовское везение, если говорить честно.
  3. Man padejo padidinti nario padidejima
  4. Zmoniu metodas, kaip spusteleti narys
  5. Kuris vidutinio dydzio penis

Tarkime, kad stačiakampio kraštinės ilgis yra 6 cm, o įstrižainės — 10 cm. Prie vienos kraštinės parašykite 6 cm, o prie įstrižainės — b ir 10 cm. Tada Plotis raidines formulės reikšmes Plotis ir išspręskite.

Stačiakampis yra keturkampis, turintis po dvi vienodo ilgio ir pločio kraštines Plotis keturis stačius kampus. Norint rasti stačiakampio plotą, reikia sudauginti jo ilgį ir plotį. Jei norite sužinoti, kaip rasti stačiakampio plotą, atlikite šiuos paprastus veiksmus.